آسمان‌نمای دیجیتال NP1080 پورتابل نایت‌اسکای نمایش بزرگتر

آسمان‌نمای دیجیتال NP1080 پورتابل نایت‌اسکای

4516

جدید

- این محصول سفارشی است

جزییات بیشتر

29,000,000 تومان

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

آسمان نمای دیجیتال مدل NP1080 ارزان ترین و در عین حال یکی از با کیفیت ترین دستگاه های موجود در بازار ایران و حتی جهان است. این دستگاه که تماما توسط متتخصصان ایرانی طراحی و تولید شده یک ابزار ایده آل جهت آموزش نجوم در مراکز نجومی ، مدارس ، دانشگاه ها و ... است. قیمت مناسب این دستگاه آن را به ابزاری ایده آل جهت استفاده در مکان های کوچک مانند مدارس می کند.  آسمان نماهای مبتنی بر لنز Fisheye کیفیت بسیار بالاتری نسبت به آسمان نماهای آینه ای دارند. در آسمان نماهای مبتنی بر لنز همانند همین مدل دستگاه در مرکز گنبد قرار می گیرد و فاصله تصویر تا لنز برای تمام نقاط گنبد یکسان است. از اینرو تمام نقاط تصویر کیفیت بالا و وضوح مناسبی دارند. در آسمان نماهای آینه ای به علت اینکه آینه دریک طرف گنبد قرار می گیرد همیشه مشکل وضوح تصویر و اعوجاج وجود دارد. این دستگاه بسیار کوچک و قابل حمل است و از آن به خوبی می توان جهت استفاده در نقاط مختلف استفاده کرد. این دستگاه به همراه چتری بادی می تواند بهترین ابزار جهت آموزش نجوم در میان مدارس باشد. هم اکنون گروه های زیادی در سرتاسر ایران از این ابزار جهت آموزش و اجرای آسمان نما در مدارس مختلف استفاده می کنند.  
نکته بسیار مهم در مورد آسمان نماهای تولیدی توسط ما خدمات پس از فروش و تامین سریع قطعات است. به دلیل تولید این دستگاه در ایران تمامی قطعات و تعمیرات به سادگی و سرعت قابل انجام است. آسمان نماها معمولا در طول سال با زمان بندی مشخصی به گروه های مختلف همانند مدارس نمایش ارائه می کنند و هرگونه اخلال بلند مدت در این زمانبندی می تواند برنامه آسمان نما را دچار اشکال نماید. از این جهت پشتیبانی و تامین قطعات نقش بسیار کلیدی ای دارد.  
سیستم عامل کامپیوتر داخلی دستگاه آسمان نما مدل NP1080 سیستم عامل Windows است. و این موضوع کار با آن را بسیار ساده می نماید. نرم افزار مورد استفاده در آسمان نما نسخه ای خاص از نرم افزار آشنا و رایج Stellarium است که در بین دوستاران به علم نجوم بسیار شناخته شده می باشد. کنترل آسمان نما توسط صفحه کلیدی مجهز به کلیدهای نورانی جهت راحتی کار در محیط آسمان نما انجام می گیرد. کار با نرم افزار بسیار ساده بوده و کابر می تواند در زمان بسیار کمی با کلیدهای میان بر جهت کار با ذستگاه آشنا شود. راهنمای استفاده فارسی نیز به همراه دستگاه عرضه می شود که تمامی مطالب لازم در آن تدارک دیده شده است. همچنین فیلم آموزش کار با دستگاه نیز به ربان فارسی برای راحتی بیشتر عرضه می گردد.  
در آسمان نماهای ثابت می توان با اتصال مانیتور به دستگاه تسلط بیشتری به اجرا داشت. ولی در هر صورت بدون مانیتور نیز می توان به راحتی با دستگاه کار کرد.  
نکته بسیار مهم در مورد این دستگاه میدان دید 170 درجه ای آن است که بسیاری از مدل های داخلی و چینی میدان دید بسیار کمتری دارند. میدان دید کمتر تصویر به معنای پائین تر قرار دادن دستگاه نسبت به لبه گنبد است و این موضوع علاوه بر اعوجاج تصویر باعث می شود نتوان از چنین دستگاه هائی با چتر های بادی قابل حمل استفاده کرد.
نکته بسیار مهم دیگر کیفیت اپتیکی دستگاه است . این مجموعه بالاترین کیفیت اپتیکی را در بین دستگاه های موجود تضمین می کند و در این زمینه آمادگی خود را جهت هر گونه تست اپتیکی اعلام می نماید.

کشور سازندهایران (آسمان شب)
وزن کل (کیلوگرم)29
ابعاد کیف حمل (سانتی متر)55×55×50
ابعاد سامانه (سانتی متر)42×42×50
نرم‌افزارNightshade
کنترل دستگاه آسمان‌نماPC
عمر لامپ در حالت اقتصادی (ساعت)۳۵۰۰
عمر لامپ در بالاترین کیفیت (ساعت)۳۵۰۰
کنتراست11000:1
روشنایی (لومنز)۴۰۰۰
زاویه پروجکشن (درجه)۱۷۰
پیکسل در درجه آسمان۶
میدان دید (درجه)۱۸۰
قدرت تفکیک پذیری (پیکسل)۱۰۸۰
حداکثر قطر قابل پوشش گنبد (متر)۱۰

نوشتن نقد و نظر

آسمان‌نمای دیجیتال NP1080 پورتابل نایت‌اسکای

آسمان‌نمای دیجیتال NP1080 پورتابل نایت‌اسکای

- این محصول سفارشی است

نوشتن نقد و نظر

محصولات خاص

محصولات بازدید شده

23 other products