آسمان‌نمای دیجیتال NP1600 نایت‌اسکای نمایش بزرگتر

آسمان‌نمای دیجیتال NP1600 نایت‌اسکای

4493

جدید

199,000,000 تومان

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

با کیفیت ترین آسمان نمای تک لنزی موجود در بازار ایران و جهان. 1600 پیکسل رزولوشن و شدت تصویر 7500 Lumens کیفیت و قدرت بینظیری به این آسمان نما می بخشد. این دستگاه برای گنبدهائی تا قطر 16 متر مناسب است. کیفیت تصویر این دستگاه چنان بالاست که تقریبا چشم انسان قادر به تفکیک پیکسل ها نمی باشد. یکی از فعال ترین آسمان نماهای موجود در ایران آسمان نمای سازمان جغرافیایی تهران می باشد که در خیابان معلم قرار دارد. در سال 1393 این آسمان نما به این دستگاه مجهز شد و در حال حاضر یکی از بهترین آسمان نماهای موجود در ایران می باشد. 
نکته بسیار مهم در مورد آسمان نماهای تولیدی توسط ما خدمات پس از فروش و تامین سریع قطعات است. به دلیل تولید این دستگاه در ایران تمامی قطعات و تعمیرات به سادگی و سرعت قابل انجام است. آسمان نماها معمولا در طول سال با زمان بندی مشخصی به گروه های مختلف همانند مدارس نمایش ارائه می کنند و هرگونه اخلال بلند مدت در این زمانبندی می تواند برنامه آسمان نما را دچار اشکال نماید. از این جهت پشتیبانی و تامین قطعات نقش بسیار کلیدی ای دارد.  
سیستم عامل کامپیوتر داخلی دستگاه آسمان نما مدل NP1600 سیستم عامل Windows است. و این موضوع کار با آن را بسیار ساده می نماید. نرم افزار مورد استفاده در آسمان نما نسخه ای خاص از نرم افزار آشنا و رایج Stellarium است که در بین دوستاران به علم نجوم بسیار شناخته شده می باشد. کنترل آسمان نما توسط صفحه کلیدی مجهز به کلیدهای نورانی جهت راحتی کار در محیط آسمان نما انجام می گیرد. کار با نرم افزار بسیار ساده بوده و کابر می تواند در زمان بسیار کمی با کلیدهای میان بر جهت کار با ذستگاه آشنا شود. راهنمای استفاده فارسی نیز به همراه دستگاه عرضه می شود که تمامی مطالب لازم در آن تدارک دیده شده است. همچنین فیلم آموزش کار با دستگاه نیز به ربان فارسی برای راحتی بیشتر عرضه می گردد.  
نکته بسیار مهم در مورد این آسمان نما قیمت آن است که بدون کوچکترین تفاوتی در کیفیت و قطعات با مدل آمریکائی قیمتی تقریبا نصف داشته و از این جهت نیز برتری دارد.  
در آسمان نماهای ثابت می توان با اتصال مانیتور به دستگاه تسلط بیشتری به اجرا داشت. ولی در هر صورت بدون مانیتور نیز می توان به راحتی با دستگاه کار کرد.

کشور سازندهایران (آسمان شب)
وزن کل (کیلوگرم)35
نرم‌افزارNightshade
کنترل دستگاه آسمان‌نماPC
عمر لامپ در حالت اقتصادی (ساعت)۳۰۰۰
عمر لامپ در بالاترین کیفیت (ساعت)۲۰۰۰
کنتراست2000:1
روشنایی (لومنز)۴۰۰۰
زاویه پروجکشن (درجه)۱۷۵
پیکسل در درجه آسمان۶.۷
میدان دید (درجه)۱۸۰
قدرت تفکیک پذیری (پیکسل)۱۲۰۰
حداکثر قطر قابل پوشش گنبد (متر)۱۲

نوشتن نقد و نظر

آسمان‌نمای دیجیتال NP1600 نایت‌اسکای

آسمان‌نمای دیجیتال NP1600 نایت‌اسکای

نوشتن نقد و نظر

محصولات خاص

محصولات بازدید شده

23 other products