آسمان‌نمای دیجیتال NP1200 نایت‌اسکای نمایش بزرگتر

آسمان‌نمای دیجیتال NP1200 نایت‌اسکای

4497

جدید

65,000,000 تومان

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

آسمان نمای دیجیتال مدل NP1200 یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های موجود در جهان است که با توجه به رزولوشن 1200 پیکسلی و شدت تصویر 4000 Lumens می تواند به راحتی در گنبد هائی تا قطر 10 متر استفاده شود. کیفیت تصویر در این مدل بسیار بالاست. قطعات اپتیکی استفاده شده در این مدل کیفیت بسیار بالائی دارند از این رو کیفیت تصویر حتی در لبه های گنبد نیز بسیار بالا و رضایت بخش است. با توجه به اینکه قیمت این دستگاه با مدل NP1600  اختلاف زیادی دارد و از آن بسیار کمتر است در نتیجه یکی از بهترین گزینه ها جهت ساخت آسمان نمائی با کیفیت و در عین حال با قیمتی معقول است.

با توجه به حجم و وزن نسبتا بالای این مدل توصیه می شود در آسمان نماهای ثابت بکار برده شود.

نکته بسیار مهم در مورد آسمان نماهای تولیدی توسط ما خدمات پس از فروش و تامین سریع قطعات است. به دلیل تولید این دستگاه در ایران تمامی قطعات و تعمیرات به سادگی و سرعت قابل انجام است. آسمان نماها معمولا در طول سال با زمان بندی مشخصی به گروه های مختلف همانند مدارس نمایش ارائه می کنند و هرگونه اخلال بلند مدت در این زمانبندی می تواند برنامه آسمان نما را دچار اشکال نماید. از این جهت پشتیبانی و تامین قطعات نقش بسیار کلیدی ای دارد.  

سیستم عامل کامپیوتر داخلی دستگاه آسمان نما مدل NP1200 سیستم عامل Windows است. و این موضوع کار با آن را بسیار ساده می نماید. نرم افزار مورد استفاده در آسمان نما نسخه ای خاص از نرم افزار آشنا و رایج Stellarium است که در بین دوستاران به علم نجوم بسیار شناخته شده می باشد. کنترل آسمان نما توسط صفحه کلیدی مجهز به کلیدهای نورانی جهت راحتی کار در محیط آسمان نما انجام می گیرد. کار با نرم افزار بسیار ساده بوده و کابر می تواند در زمان بسیار کمی با کلیدهای میان بر جهت کار با ذستگاه آشنا شود. راهنمای استفاده فارسی نیز به همراه دستگاه عرضه می شود که تمامی مطالب لازم در آن تدارک دیده شده است. همچنین فیلم آموزش کار با دستگاه نیز به ربان فارسی برای راحتی بیشتر عرضه می گردد.  

در آسمان نماهای ثابت می توان با اتصال مانیتور به دستگاه تسلط بیشتری به اجرا داشت. ولی در هر صورت بدون مانیتور نیز می توان به راحتی با دستگاه کار کرد.


کشور سازندهایران (آسمان شب)
وزن کل (کیلوگرم)۳۵
نرم‌افزارNightshade
کنترل دستگاه آسمان‌نماPC
عمر لامپ در حالت اقتصادی (ساعت)۳۰۰۰
عمر لامپ در بالاترین کیفیت (ساعت)۲۰۰۰
کنتراست2000:1
روشنایی (لومنز)۴۰۰۰
زاویه پروجکشن (درجه)۱۷۵
پیکسل در درجه آسمان۶.۷
میدان دید (درجه)۱۸۰
قدرت تفکیک پذیری (پیکسل)۱۲۰۰
حداکثر قطر قابل پوشش گنبد (متر)۱۲

نوشتن نقد و نظر

آسمان‌نمای دیجیتال NP1200 نایت‌اسکای

آسمان‌نمای دیجیتال NP1200 نایت‌اسکای

نوشتن نقد و نظر

محصولات خاص

محصولات بازدید شده

23 other products