فیلتر خورشیدی مایلار 90 میلی‌متری ماکسوتف نمایش بزرگتر

فیلتر خورشیدی مایلار 90 میلی‌متری ماکسوتف

589

جدید

60,000 تومان

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

این فیلتر مناسب ماکستوف ۹۰ میلیمتری است.

  • فیلترهای خورشیدی امن، ارزان و در دستر
  • کاهش شدت نور خورشید
  • بازتاب دادن اشعه های مضر
  • قابلیت رصد لکه های خورشیدی، گرفت­ها و گذرهای سیاره­ای با استفاده از این فیلتر بر روی تلسکوپ
  • خورشید را به رنگ سفید خنثی و بدون ته رنگ نشان می­دهد

 

با استفاده از این فیلترهای با کیفیت و بادوام، رصد خورشید بی­خطر و امن است. پس از بستن دقیق آن بر دهانه تلسکوپ، شدت نور خورشید به بسیار کم میشود. اگر می­خواهید برای رصد خورشیدگرفتگی آماده شوید نیز، این فیلتر گزینه­ی مناسبی برای شما است. لایه محافظ خورشیدی تولید بادر  (خود لایه­ی محافظ فیلتر، محصول بادر است) عملکرد اپتیکی فیلترهای شیشه­ای صفحه موازیِ با کیفیت را دارند. پوشش­های فلزی دوطرفه به­طور یکنواخت در سطح لایه توزیع شده اند که باعث تعادل رنگی خوبی در سرتاسر میدان دید، از لبه تا لبه میشوند.

این لایه، 1/100,000 نور مرئی (0.001%) را عبور داده و از ورود 99.999% نور نامطلوب، جلوگیری میکند. همچنین به­طور چشمگیری سطوح مضر اشعه های ماورای بنفش و فروسرخ را کاهش می­دهد. این محافظ، توسط سازمان ملی استاندارد آلمان نیز، بمنظور مشاهده ی مستقیم آفتاب، بی­خطر و امن اعلام شده­است.

فیلتر خورشیدی اسکای­واچر به شما اجازه می­دهد که بسیاری از جزئیات مانند لکه­های خورشیدی، مشعل­های خورشیدی درخشان و... خورشید یکی از قابل توجه­ترین و پویاترین اجرام آسمان ما است و مشاهده آن می­تواند باعث افزایش دانش شده، همچنین سرگرم­کننده باشد.

پیش از رصد خورشید، مطمئن شوید که فیلتر خورشیدی­تان آسیب ندیده باشد یا سوراخ روی سطحش وجود نداشته باشد. اگر محافظ کاملاً سالم نیست، به هیچ وجه از آن استفاده نکنید!

برچسب8001510749

نوشتن نقد و نظر

فیلتر خورشیدی مایلار 90 میلی‌متری ماکسوتف

فیلتر خورشیدی مایلار 90 میلی‌متری ماکسوتف

نوشتن نقد و نظر

محصولات خاص

محصولات بازدید شده

30 other products