کیت GOTO مقر EQ3 اسکای‌واچر نمایش بزرگتر

کیت GOTO مقر EQ3 اسکای‌واچر

2476

جدید

1,500,000 تومان

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

مقر EQ3 اسکای واچر یکی از بهترین نمونه‌های مقرهای استوایی از نظر کارائی و مناسب بودن قیمت در بازار است. این مقر توانایی نگهداری تلسکوپ و لوازم عکاسی تا وزن 5 کیلوگرم را دارد. مقر در سه حالت ساده، موتوردار و با قابلیت گو-تو در دسترس است. با این حال اگر مقر EQ3 شما از نوع ساده‌ی آن باشد، می‌توانید با تهیه‌ی کیت گو-تو، آن را به پایه‌ای هوشمند که قابلیت شناسایی و ردیابی بیش از 42.000 جرم آسمانی را دارد تبدیل کنید.  
نصب کیت گو-توی پایه‌ی EQ3 ساده و سرراست است و به تغییر یا تنظیمات خاصی در پایه نیاز ندارد. منبع تغذیه‌ی مورد نیاز برای حرکت دادن موتورهای موجود در این کیت، 12 ولت جریان مستقیم ( یا مبدل برق 12 ولت) است.
علاوه بر چرخ دنده‌های و قطعات مورد نیاز، کیت گو-تو شامل قطعات اصلی زیر است:
  • 2 عدد موتور حرکتی پایه (برای دو محور بعد و میل)
  • بُرد کنترل کننده‌ی موتور
  • کنترلر دستی
  • کابل کنترلر دستی
  • گیره‌ی نگهدارنده‌ی کنترلر دستی
توجه داشته باشید که بعد از نصب کیت گو-تو، دیگر نیازی به استفاده از پیچ‌های حرکت ریز مقر نیست. حرکت‌های جزئی و تنظیمات مقر با موتورها و از طریق انتخاب سرعت حرکت مناسب از کنترلر دستی انجام می‌شود.
 
راهنمای نصب
موتورهای محورهای بعد و میل را باید با استفاده از پیچ‌هایی که داخل بسته است به محورهای مناسب متصل کنید. اتصالات باید به گونه‌ای باشد که چرخ دنده‌ها به خوبی درگیر شوند تا هم فشار زیادی به موتورها نیاید و هم حرکت محورها به‌خوبی انجام شود.
نگهدارنده‌ی کنترل دستی را به سینی لوازم متصل کنید.
مقر را در راستای شمال قرار دهید. قاب نگهدارنده‌ی بُرد کنترل موتور را به پایه‌ی مقر متصل کنید . بُرد کنترل را در آن قرار دهید.
مقر را در راستای محور بُعد بچرخانید تا موتور میل در سمت پریزهای مقر قرار گیرد.
اتصال کابل‌ها
یک سر کابل کوتاه‌تر را به پریز Dec-in و سر دیگر آن را به پریز Dec-out روی مقر متصل کنید.
یک سر کابل بلند را به بُرد کنترل کننده‌ی موتور و سر دیگر آن را به پریز R.A. In بر روی مقر متصل کنید.
هر دو سر کابل کنترلر دستی از نوع RJ-45 هستند. یک سر کابل را به پورت مناسب کنترلر دستی و سر دیگر را به خروجی بُرد کنترل موتور متصل کنید.
کابل تغذیه‌ی مقر را (در حالتی که کلید خاموش است) متصل کنید.
حال موتور و سیستم گو-توی مقر آماده‌ی کار است. برای حرکت دادن محورها با استفاده از موتورها و کنترلر دستی، لازم است گیره‌ها (پیچ‌های) سفت کننده‌ی محورها را ببندید.
 
برچسب8000410005

نوشتن نقد و نظر

کیت GOTO مقر EQ3 اسکای‌واچر

کیت GOTO مقر EQ3 اسکای‌واچر

نوشتن نقد و نظر

محصولات خاص

محصولات بازدید شده

16 other products