کیت جرم‌یاب کامپیوتری استاربوک S ویکسن نمایش بزرگتر

کیت جرم‌یاب کامپیوتری استاربوک S ویکسن

4635

جدید

  • کنترلر کامپیوتری گوتو، سازگار با مفرهای GP2 و GPD2
  • صفحۀ نمایش ۲/۶ اینچی
  • هدایت مقر بر اساس فهرست‌های اجرام سماوی

جزییات بیشتر

1,750,000 تومان

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

دو مجموعه کلید ۵ تایی که کترل‌گر استاربوک دارد باعث شده تا کار با آن و هدایت مقر آسان شود. اگر وارد فهرست‌های استاربوک بشوید، عملکرد هر کلید روی صفحۀ نمایش نشان داده می‌شود.
در حالت رصد (Scope Mode) هنگام هدایت تلسکوپ، حرکات مقر بر اساس میزان زوم انجام می‌گیرد. مثلاً هنگامی که فهرست میدان دید بازتر دارد حرکت سریع‌تر است و هنگامی که میدان دید بسته می‌شود، حرکت کندتر صورت می‌گیرد.
درگاه LAN: دانلود و به‌روز رسانی سفت‌افزار استاربوک از طریق کابل LAN و اتصال مستقیم به کامپیوتر یا از طریق کابل‌های LAN مرسوم با استفاده از روتر یا سویچ شبکه انجام می‌پذیرد (این کابل‌ها همراه محصول نیستند). هنگام استفاده از کابل کراس، آدرس IP کنترل‌گر باید به‌صورت دستی در کامپیوتر تنظیم بشود. استاربوک هنگام اتصال به شبکه، می‌تواند آدرس IP را از DHCP فراخوانی کند.
بلندگوی داخلی: عملیاتی که از طریق استاربوک صورت می‌گیرند با صداهای مشخصی تایید می‌شوند.
قابلیت تغییر زبان: این کنترل‌گر چندزبانه است و میتوان از میان یکی از زبان‌های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی و ژاپنی یکی را انتخاب کرد.
سازگاری نرم‌افزاری کامپیوتری: استاربوک با نرم‌افزارهای راهنمای اجرام سماوی متداول در بازار، از جمله استلار نویگیتور (Stellar Navigator) و استلار گیر (Stellar Gear) سازگار است. همچنین پلت‌فرم ASCOM هم از طریق یک درایور شخص ثالث قابل پشتیبانی است. این به اپلیکیشن‌هایی مانند Cartes du Ciel اجازۀ تعامل با استاربوک را می‌دهد. لطفاً برای دستیابی به آخرین اطلاعات مربوط به سازگاری نرم‌افزارها با استاربوک از وب‌سایت‌های تامین‌کنندۀ نرم‌افزارهای شخص ثالث دیدن کنید.
منبع تغذیه: می‌توانید یک منبع تغذیۀ ۱۲ ولت جریان مستقیم را به مستقیماً و بدون اتصال به مقر به استاربوک وصل کنید. این امر به استاربوک اجازه می‌دهد تا به‌عنوان یک شبیه‌ساز مستقل آسمان شب عمل کند.
سازگاری با ST-4: با استفاده از یک تلسکوپ راهنما، دوربین CCD و اتوگایدر می‌تواند هدایت خودکار انجام بدهید. برای اطلاعات بیشتر دربارۀ ویژگی‌های و قابلیت‌های هدایت فودکار به تامین‌کنندگان شخص ثالث محصولات سازگار با ST-4 مراجعه کنید.
حالت مقر سمت-ارتفاعی: حرکت مقر مانند مقرهای سمت-ارتفاعی در جهت‌های عمودی و افقی فقط با فشردن کلید مربوطه امکان‌پذیر خواهد بود.
ردیابی دنباله‌دارها: اطلاعاتی مداری مخصوص دنباله‌دارها را می‌توانید دانلود کنید تا مکان‌یابی و ردیابی خودکار دنباله‌دارها امکان‌پذیر باشد.
قابلیت PEC: استاربوک تصحیح‌گر خطای تناوبی دارد که به کاربر اجازه می‌دهد با استفاده خطاهای کوچک در حرکت موتور مقر کنترل‌گر را جبران کند. توجه کنید که داده‌های مربوط به تصحیح خطای تناوبی هنگام خاموش کردن مقر ذخیره نمی‌شوند. انجام فرآیند تصحیح خطای تناوبی فقط دقیقه طول می‌کشد و انجام آن برای ردیابی دقیق اجرام هنگام نوردهی طولانی مدت برای عکاسی نجومی ضروری است.
قطبی کردن چند ستاره‌ای: دقت جستجوی خودکار استاربوک را می‌توان با قطبی کردن آن با کمک گرفتن از چند ستاره بهبود بخشید. هنگامی که هم‌خطی انجام بشود و یک نوبت رصد یا عکاسی پایان بپذیرد، تلسکوپ را می‌توان به حالت پیش‌فرض (Home) بازگرداند. این کار سرعت فعال شدن سیستم را هنگام استفادۀ بعدی افزایش می‌دهد.
مجموعه کنترل‌گر استاربوک S:
این مجموعه شامل کنترل‌گر دستی، دو موتور، نگدارندۀ موتور بُعد با بُرد مدار مربوطه، کابل‌ها و جعبۀ باتری است. آداپتور و کابل‌های منبع تغذیه را هم می‌توان در صورت تمایل جداگانه تهیه کرد.
ابعاد کنترل‌گر: ۸/۵ سانتی‌متر × ۱۳/۴ سانتی‌متر × ۳/۸ سانتی‌متر
وزن (کنترل‌گر دستی بدون باتری): ۱۶۵ گرم
بیشترین سرعت حرکت تلسکوپ: ۱۲۰۰ برابر سرعت نجومی

مشخصاتاستاربوک اسموتورها
مصرف برقحداکثر ۰/۲ آمپرحداکثر ۰/۸ آمپر
ولتاژجریان مستقیم ۶ ولتجریان مستقیم ۱۲ ولت
باتری۴ باتری AA (باید جداگانه تهیه بشود)۸ باتری D (باید جداگانه تهیه بشود)
مدت زمان انجام کار مستمرحدود ۸ ساعت در دمای ۲۰ درجۀ سانتی‌گراد با باتری آلکالاینحدود ۶ ساعت ۲۰ درجۀ سانتی‌گراد با باتری آلکالاین
دمای عملیاتیصفر تا ۴۰ درجۀ سانتی‌گراد
مقرهای سازگارGP2، GPD2، GP، GP-DX (GPD)، GP-E


نوشتن نقد و نظر

کیت جرم‌یاب کامپیوتری استاربوک S ویکسن

کیت جرم‌یاب کامپیوتری استاربوک S ویکسن

  • کنترلر کامپیوتری گوتو، سازگار با مفرهای GP2 و GPD2
  • صفحۀ نمایش ۲/۶ اینچی
  • هدایت مقر بر اساس فهرست‌های اجرام سماوی

نوشتن نقد و نظر

محصولات خاص

محصولات بازدید شده

16 other products