میکروسکوپ حرفه‌ای Bylan نمایش بزرگتر

میکروسکوپ حرفه‌ای Bylan

4279

جدید

1,300,000 تومان

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

این ميكروسكوپ براي انجام دادن كارهاي حرفه‌ای در زمينه‌‌هاي تشخیصی، کلینیکی، آزمایشگاهی و آموزشی طراحي شده است و كيفيت بالايی دارد. عدسي چشمی آن (همان جايي كه چشم روي آن قرار می‌گيرد تا تصوير زير ميكروسكوپ را ببيند) با زاويه‌ی 45 درجه قرار گرفته است و براي آسودگي بيشتر، امكان چرخش 360 درجه‌اي هم دارد. دو چشمی بودن میکروسکوپ دیدن تصاویر را از پشت چشمی‌ها لذت بخش‌تر می‌کند.

اين میکروسکوپ 4 عدسي شيئی آكروماتيك دارد كه به‌طور چرخشي جايگزين يكديگر مي‌شوند. اين چرخش برخلاف بسياري از ميكروسكوپ‌هاي ارزان‌قيمت، كاملاً پيوسته نيست بلكه در مكان هر چشمي يك توقف يا به‌اصطلاح «قفل‌شدگي» دارد كه امكان لرزش در هنگام كانوني شدن را از بين مي‌برد. عدسی چشمی این میکروسکوپ 10 برابر بزرگنمایی دارد.پس بدین ترتیب 4 بزرگ‌نمايي متفاوت را در اختيار آزمايشگر قرار مي‌دهند كه عبارت‌اند از: 40 برابر، 100 برابر و 400 برابر و 1000 برابر. پيشنهاد ما اين است كه در مشاهده‌ي هر جسم ريزي كه زير ميكروسكوپ مي‌گذاريد، ابتدا كوچك‌ترين بزرگ‌نمايي را به كار ببريد، بعد بزرگ‌نمايي متوسط و در آخر بيشترين بزرگ‌نمايي. توجه داشته باشید هنگام استفاده از عدسی 100x حتما از روغن ایمرسیون استفاده کنید.

میز کار این میکروسکوپ متحرک است و در دو محور امکان حرکت دارد. به این ترتیب می‌توانیم نمونه را به کمک گیره روی صفحه بگذاریم و با چرخاندن پیچ هر کدام از محورها، نمونه را تنظیم کنیم. میز کار دارای حرکت فوکوسر دو سرعته است تا بتوان به بالاترین دقت فوکوس دست پیدا کرد. شدت منبع نور را می‌توان تنظیم کرد. همچنین علاوه بر تنظیم دستی شدت نور می‌توانید به کمک دیافراگمی که بالای منبع نور تعبیه شده، میزان نور تابیده شده به نمونه را نیز تنظیم کنید.

 

 مشخصات فنی و امکانات:

لوله‌ي دوچشمي: امكان چرخش 360 درجه

بزرگ‌نمايی عدسي چشمی: 10 برابر

قطر عدسی چشمی: 18 ميلی‌متر

تعداد عدسي شيئي: 4 عدد آکروماتیک

بزرگ‌نمايي‌ عدسي‌هاي شيئي: 4 برابر، 10 برابر، 40 برابر و 100 برابر (روغنی)

نوع دماغه‌ي شيئي: دايره‌اي و چرخشي با توقف روي هر شيئي

نوع فوکوس: دستی ماکرو و میکرو (برای تنظیم بسیار دقیق)

دارای میز کار متحرک

تجهیزات جانبی پیشنهادی:

آداپتور اتصال دوربینهای DSLR به میکروسکوپ

حلقه  t- ring  m42 دوربینهای کنون

لام های آماده

چشمی الکترونیک با قابلیت عکسبرداری و فیلم برداری

روغن ایمرسیون

برچسب8001510632

نوشتن نقد و نظر

میکروسکوپ حرفه‌ای Bylan

میکروسکوپ حرفه‌ای Bylan

نوشتن نقد و نظر

محصولات خاص

محصولات بازدید شده

15 other products