میکروسکوپ ۲۸ تکهٔ نایت‌اسکای نمایش بزرگتر

میکروسکوپ ۲۸ تکهٔ نایت‌اسکای

4355

جدید

142,000 تومان

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

«ميكروسكوپ ۲۸ تکهٔ نایت‌اسکای» با بزرگ‌نمايي ۹۰۰ برابر دروازه‌اي به سوي تجربه‌هاي نو و هيجان‌انگيزي است كه براي شما ساعت‌ها لذت را به ارمغان مي‌آورد. با استفاده از آن مي‌توانيد دنياي ميكروسكوپي پيرامون خود را كشف كنيد. اين مجموعهٔ‌ كامل شامل ۲۸ بخش مرتبط با ميكروسكوپ است كه از ميان بخش‌هاي آن مي‌توان به لام‌های شيشه‌اي، فيلترهاي رنگي، چاقو و انبر مخصوص، ظروف كشت ميكروب، قطره‌چكان و ... اشاره كرد. همچنین مقداری نمک دریایی و تخم میگوی آب شور در بسته‌بندی قرار دارد تا بتوانید خودتان میگو پرورش دهید و مراحل رشد آن را با میكروسكوپ ببینید.

اين ميكروسكوپ ۳ چشمي متفاوت دارد كه با تغيير دادن آن‌ها مي‌توان بزرگ‌نمايي را به ۱۰۰، ۴۰۰ و ۹۰۰ برابر تغيير دارد. در ساختار بدنهٔ اين ميكروسكوپ از فلز مقاومي استفاده شده كه در برابر زنگ‌زدگي يا خورده‌شدن مقاوم است. اين مجموعه درون كيفی از جنس پلاستيك سخت قرار دارد و به‌آساني مي‌توانيد همهٔ قطعات اين مجموعه آن را بدون نگراني از وارد آمدن صدمه، از جايي به جاي ديگر منتقل كنيد.

نام انگلیسیNightSky 28-piece Microscope
برچسب8001510635
ابزارهای جانبی همراهکیف حمل سخت، نمك دریا و تخم میگوی آب شور، لام شیشه‌ای، فیلترهای رنگی، چاقو و انبر مخصوص، ظروف كشت میكروب، قطره‌چكان
وزن بسته۱/۵ کیلوگرم
ابعاد بسته(۱۰سانتی‌متر) × (۳۵سانتی‌متر) × (۳۵سانتی‌متر)
رنگترکیب سفید و سیاه
جنس بدنهفلزی
دیگر ویژگی‌ها
صفحۀ گرداندارد
میز کاردارد
اجزای مکانیکی
بزرگنمایی۱۰۰ ، ۴۰۰ و ۹۰۰ برابر
طراحی اپتیکیتک‌چشمی
ساختارستونی
اپتیک
کاربرد
-------- میکروسکوپ ----------

نوشتن نقد و نظر

میکروسکوپ ۲۸ تکهٔ نایت‌اسکای

میکروسکوپ ۲۸ تکهٔ نایت‌اسکای

نوشتن نقد و نظر

محصولات خاص

محصولات بازدید شده

15 other products