دریچه ای به‌سوی کیهان نمایش بزرگتر

دریچه ای به‌سوی کیهان

2403

جدید

12,000 تومان

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

در این رمان های علمی مطالبی در مورد فیزیک و کیهان شناسی ارائه شده و آخرین نظریات مربوط به این زمینه ها با زبانی شیوا توضیح داده شده است.

ماجراها و اتفاقات هر سه جلد، در ارتباط با یکدیگر بوده و شخصیت های داستان به دنبال ماجراهای فضایی؛ با موضوعات جدید علمی آشنا می شوند.

استیفن هاوکینگ، استاد ریاضیات و فیزیک نظری در دانشگاه کمبریج است. او پس از اینشتین به عنوان یکی از نوابغ فیزیک نظری به حساب می آید. کتاب او به نام تاریخچه زمان، که برای بزرگسالان نوشته است یکی از پرفروش ترین کتاب های علمی است. لوسی هاوکینگ دختر استیفن هاوکینگ و نویسنده دو رمان است و برای بسیاری از روزنامه های بریتانیا قلم می زند. او به همراه پسرش در کمبریج زندگی می کند. رمان های دیچه ای به سوی کیهان، گنجینه کیهانی و انفجار بزرگ با همکاری استیفن و دخترش لوسی به رشته تحریر درآمده و جزء پرفروش ترین رمان های علمی می باشند. در این رمان های علمی مطالبی در مورد فیزیک و کیهان شناسی ارائه شده و آخرین نظریات مربوط به این زمینه ها با زبانی شیوا توضیح داده شده است. ماجراها و اتفاقات هر سه جلد، در ارتباط با یکدیگر بوده و شخصیت های داستان به دنبال ماجراهای فضایی؛ با موضوعات جدید علمی آشنا می شوند.

برچسب9786005033458

نوشتن نقد و نظر

دریچه ای به‌سوی کیهان

دریچه ای به‌سوی کیهان

نوشتن نقد و نظر

محصولات خاص

محصولات بازدید شده

30 other products