ستاره شناسي: بررسي نظريه ها و مسايل اصلي در ستاره شناسي نوين نمایش بزرگتر

ستاره شناسي: بررسي نظريه ها و مسايل اصلي در ستاره شناسي نوين

2810

جدید

12,000 تومان

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

استیسی ای. پلن، مدرک دکترای اخترفیزیک ستاره ای از دانشگاه آیوا دارد و استادیار دانشکده فیزیک دانشگاه ایالتی وبر اوگدن در یوتا و همچنین مدیر آسمان نمای بسیار مجهز این دانشگاه است.

به کمک این کتاب می توانید با اصول و کلیات دانش ستاره شناسی آن چنان که در ابتدای قرن بیست و یکم درباره اش می دانیم، آشنا می شوید. این کتاب مرجع مناسبی برای روست داران دانش ستاره شناسی است.

عنوان هایی که در این کتاب بررسی می شوند از اختر شناسی سیاره ای تا کیهان شناسی را در بر می گیرد.
این کتاب شامل مسایل ریاضی است تا برای دانش آموزانی که علاقه مندند بیشتر به صورت عملی تمرین کنند، مناسب باشد.
انتشار این مجموعه کتاب ها با هدف ارتقا و تحول نظام آموزشی در امریکا، برای دانش آموزان دبیرستانی و کالج، از دهه 1930 به وسیله دنیل اسکوم شروع شد و تا به امروز ادامه دارد

استیسی ای. پلن دارای دکترای اخترفیزیک ستاره ای از دانشگاه آیوا، استادیار دانشکده فیزیک دانشگاه ایالتی وبر اوگدن در یوتا و همچنین مدیر آسمان نمای بسیار مجهز این دانشگاه است. به کمک این کتاب می توانید با اصول و کلیات دانش ستاره شناسی آن چنان که در ابتدای قرن بیست و یکم درباره اش می دانیم، آشنا می شوید. این کتاب مرجع مناسبی برای روست داران دانش ستاره شناسی است. عنوان هایی که در این کتاب بررسی می شوند از اختر شناسی سیاره ای تا کیهان شناسی را در بر می گیرد. این کتاب شامل مسایل ریاضی است تا برای دانش آموزانی که علاقه مندند بیشتر به صورت عملی تمرین کنند، مناسب باشد. انتشار این مجموعه کتاب ها با هدف ارتقا و تحول نظام آموزشی در امریکا، برای دانش آموزان دبیرستانی و کالج، از دهه 1930 به وسیله دنیل اسکوم شروع شد و تا به امروز ادامه دارد.

برچسب9786001170720

نوشتن نقد و نظر

ستاره شناسي: بررسي نظريه ها و مسايل اصلي در ستاره شناسي نوين

ستاره شناسي: بررسي نظريه ها و مسايل اصلي در ستاره شناسي نوين

نوشتن نقد و نظر

محصولات خاص

محصولات بازدید شده

30 other products