افتتاح فروشگاه علم بازار (نسخه آزمایشی)

آنطور که تا این لحظه دستگیرمان شده است، سحابی‌ها زیباترین قبرستان‌ها و زایشگاه‌های جهان هستند. بیشتر ستاره‌های پهنه‌ی گیتی سراسر رمز و راز ما، پس از گذراندن دوران شکوه خود و به سر آمدن زندگیشان، با انفجاری شگفت‌انگیز، یکی از زیباترین پدیده‌های کائنات، یعنی سحابی‌ها را پدیده آورده‌اند و باز از دل همان سحابی‌ها، ستاره یا ستاره‌های دیگری متولد شده‌اند.

داستان علم بازار نیز اینچنین است. تیم ما در گذشته با فعالیت‌های بسیاری سرگرم بوده و تجربه‌هایی را از سر گذرانده که حتی اگر به اندازه ستاره‌ای درخشان و پر فروغ نبودند، اما حداقل بیکار ننشسته و تلاش داشته‌اند که به سهم خود شمعی روشن کنند. پس از تجربه‌های از سر گذشته، در تاریخ ۰۲ دی ماه ۱۳۹۳، یکبار دیگر تلاش می‌کنیم تا در چند زمینه در بازار کالاها و خدمات علمی ایران، تغییری ایجاد کنیم:

* پرداخت امن

* پوشش گسترده

* مشاوره و پاسخگویی ویژه

 

صفحه اصلی فروشگاه علم بازار

فروشگاه علم بازار

 

چرا علم بازار؟

پرداخت امن

فروشگاه علم بازار، امکان پرداخت الکترونیکی را با همکاری Pay Line به صورت آن‌لاین (اینترنتی) و Fly Net به صورت موبایلی (USSD) را علاوه بر امکان پرداخت وجه بصورت حضوری، یا انتقال از طریق دستگاه خودپرداز نیز فراهم کرده است. در این مورد بیشتر بخوانید.

 

پوشش گسترده

فروشگاه علم بازار به واسطه شرکای تجاری متعدد خود، پوشش گسترده را بر بازارهایی که در آنها فعالیت دارد، لحاظ کرده است. در این مورد بیشتر بخوانید.

 

مشاوره و پاسخگویی ویژه

تیم علم بازار تشکیل شده از مجموعه‌ای از افراد آگاه در زمینه‌های فعالیت آن (نجوم و دوربین‌های عکاسی) در زمینه‌های متفاوت همچون خریدهای شخصی و موردی، پروژه‌های ویژه، تجهیز گروهها و … می‌باشد که با مشاوره دقیق و با برنامه خود، امکان خریدی امن و آگاهانه را فراهم می‌کنند. ما بدین منظور بخش ویژه مشاوره را نیز در فروشگاه آماده کرده ایم. در این مورد بیشتر بخوانید.

در مورد ما در اینجا بیشتر مطالعه کنید.

 

نظرات و پیشنهادات شما برای ما کمک بسیار بزرگی است در جهت طی کردن راه سختی که در پیش رو داریم.

امیدواریم که این بار ستاره‌ای پر فروغ باشیم، بر پهنه وب فارسی و جامعه‌ی علمی.

محسن الهامیان

محسن الهامیان.از حدود 6 سال پیش فعالیت‌های گروهیِ علمی خود را آغاز کرد. علم، تکنولوژی، فعالیت‌های گروهی و هر چیزی که خلاقیت و پویایی در آن باشد، چیزهایی هستند که او را به وجد می‌آورند. وی اکنون در مقطع کارشناسی رشته روانشناسی بالینی مشغول به تحصیل است.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *