گالری بزرگ بلاگ | تمام تصاویر بلاگ علم بازار

همراهان گرامی

احتمالا متوجه شده‌اید که ما در علم بازار، حساسیت ویژه‌ای در مورد زیبایی داریم! این را میتوان از قالب رنگی، لوگوی رنگی(۱) و دقت خاصی که در مورد زیبایی و کیفیت تصاویر مطالب لحاظ می‌شود، درک کرد.

این مسئله باعث شده است که بلاگ علم بازار، یک گالری عکس تمام عیار باشد. لذا تصمیم گرفتیم در بخشی از بلاگ (منوی بالای صفحه)، تمام تصاویر سایت را در قالب یک گالری، برای آن دسته از دوستان که به آنها علاقه دارند، قرار دهیم. البته توجه داشته باشید که طبیعتا حجم این صفحه زیاد خواهد بود و بایستی برای لود شدن تصاویر آن کمی صبر کنید.

سعی شده تنها آن دسته از تصاویر که از جذابیت بصری یا محتوای آموزشی بالایی برخوردارند، قرار داده شوند. به مرور زمان و با اضافه شدن مطالب و تصاویر جدید به بلاگ، این گالری بروز می‌شود. از سمت راست بالای ستون گالری بر روی اولین تصویر کلیک کنید، تا وارد گالری شوید.

برای مشاهده تصاویر در اندازه اصلیِ بزرگ خود، بر روی گزینه “تمام صفحه” در کادر بالای هر تصویر کلیک کنید. همچنین در همان کادر می‌توانید عنوان مطلبی که آن تصویر در آن قرار گرفته است را ببینید و در صورت لزوم به آن مطلب برای مطالعه آن مراجعه کنید. همچنین در پایین هر تصویر، می‌توانید نظر خود را در مورد آن تصویر بنویسید.

برای مشاهده این بخش، اینجا کلیک کنید. امیدواریم از دیدن تصاویر گالری بزرگ بلاگ علم بازار لذت ببرید.

 

پی‌نوشت:

۱٫ البته احتمالا لوگوی سایت تغییر خواهد کرد، اما رنگی باقی خواهد ماند.

محسن الهامیان

محسن الهامیان.از حدود 6 سال پیش فعالیت‌های گروهیِ علمی خود را آغاز کرد. علم، تکنولوژی، فعالیت‌های گروهی و هر چیزی که خلاقیت و پویایی در آن باشد، چیزهایی هستند که او را به وجد می‌آورند. وی اکنون در مقطع کارشناسی رشته روانشناسی بالینی مشغول به تحصیل است.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *