مشاوره و پاسخگویی ویژه

تیم علم بازار تشکیل شده از مجموعه ای از افراد آگاه در زمینه های فعالیت آن (نجوم و دوربین های عکاسی) در زمینه های متفاوت همچون خریدهای شخصی و موردی، پروژه های ویژه، تجهیز گروهها و ... می باشد که با مشاوره دقیق و با برنامه خود، امکان خریدی امن و آگاهانه را فراهم می کنند.

اگر یکی از شرایط زیر را دارید، به شما توصیه می کنیم حتما از مشاوره مشاوران ما در مورد آن استفاده کنید:

  •         قصد خرید نجومی یا دوربین های عکاسی دارید، اما اطلاعات دقیقی ندارید و نمی دانید چه کالایی بیشترین کارایی را برای شما دارد.
  •         یک گروه نجومی یا عکاسی هستید، ولی برای انتخاب بهترین تجهیزات برای مصارف ترویجی، کاری یا تحقیقاتی خود تردید دارید.
  •         مجموعه ای آموزشی یا ترویجی همچون پژوهشسراها، فرهنگسراها، نمایشگاهها، مجتمع های آموزشی و ... دارید و به دنبال گزینه های مناسب برای استفاده در جریان آموزشی یا ترویجی خود هستید.
  •         قصد احداث پروژه های عظیم و خاص همچون آسمان نماها، مراکز علمی (موزه علم)، رصدخانه های شخصی، عمومی یا تحقیقاتی دارید، اما برنامه یا انتخاب های دقیقی در دست ندارید.

ما در تمام این موارد و هر زمینه ای که شما نیاز به راهنمایی داشته باشید، آماده همراهی شما هستیم و حتی در برخی موارد مانند احداث مراکز نجومی، احداث آسمان نما، احداث رصدخانه و ... طرح های آماده ای نیز داریم و بدین منظور بخش ویژه ای را برای پاسخگویی به شما طراحی کردیم. همچنین تلفن های تماس با مشاوران فروشگاه جهت مشاوره تلفنی، در پایین صفحه سایت قابل دسترسی است.

 

شماره‌های تماس
مهدی هاشمی – مشاور - مسئول پروژه ها (تجهیز رصدخانه‌ها، مراکز علمی و سایت‌های گردگشری، احداث آسمان‌نما و ...) 09388185846 – Hashemi.2007@gmail.com

 
پویا حدادیان – مشاور – مسئول فروش – مشاور اختصاصی کالاهای مرتبط با دوربین‌های عکاسی 09153047709 – Contact.Haddadian@gmail.com

 
محسن الهامیان – مدیر 09396761400 – Contact.Elhamian@gmail.com

 

 

فراموش نکنید که بدترین اتفاق در خرید یک کالای علمی، انتخاب اشتباه گزینه مناسب است.

مشاوره و پاسخگویی ویژه در فروم فروشگاه علم بازار


محصولات خاص