پوشش گسترده

فروشگاه علم بازار به واسطه شرکای تجاری متعدد خود، پوشش گسترده را بر بازارهایی که در آنها فعالیت دارد، لحاظ کرده است.

در حال حاضر ما بر دو بازار نجوم و دوربین های عکاسی، با همکاری موسسه طبیعت آسمان شب و فروشگاه پیکسل تمرکز کرده ایم که این موضوع سبب شده است که نمایندگی و پوشش تمامی برندهای بسیاری را به خوبی انجام دهیم.

در ادامه لیست برخی از معتبرترین و مشهورترین برندهای تحت پوشش ما را ملاحظه خواهید کرد.

نمایندگی های کسب شده فروشگاه علم بازار

تجربه‌اي كه كارشناسان و مديران موسسه‌ي طبیعت آسمان شب به عنوان یکی از شرکای تجاری فروشگاه علم بازار، در عرضه‌ي محصولات نجومي كسب كردند و همچنین ارایه خدمات گوناگون به مخاطبان باعث ایجاد اطمینانی دوجانبه در داخل و خارج از ایران شده است. به همین علت آسمان شب موفق شد تا نمایندگی برخی از معتبرترین شرکت‌های تولیدکننده‌ي ابزارهای رصدی در جهان را در سطح ایران یا حتي خاورمیانه به دست آورد. تعدادی از این گواهی‌نامه‌ها به شرح زیر است:

نمایندگی رسمی شرکت سیریوس

نمايندگي رسمي شركت سيريوس (Sirius ) در ايران؛ شركت استراليايي سيريوس که در سال ۱۹۹۵ تاسیس شد يكي از بزرگ‌ترين توليدكننده‌هاي رصدخانه در جهان است كه با ارائه كردن نمونه‌هاي پيش‌ساخته‌ي رصدخانه‌ي كامل در اندازه‌هاي گوناگون، مناسب منازل، مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز نجومی بزرگ موفق شد زيبايي‌هاي آسمان شب را به بخش بزرگ‌تري از جامعه حتی در بدترین مکان‌ها از نظر آب‌وهوایی (40- تا 50+ درجه سانتی‌گراد) به ارمغان بیاورد. این نمونه از رصدخانه‌ها تنها نمونه‌ی رباتیک و قابل کنترل با کامپیوتر است که در ایران نصب و راه‌اندازی شده است. برخی از این رصدخانه‌ها به شرح زیر است: رصدخانه‌ی دانشگاه پیام نور بجنورد و رصدخانه کانون و پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران ساری.

 

نمايندگي رسمي شركت اسكاي‌واچر (Sky-Watcher)

نمايندگي رسمي شركت اسكاي‌واچر (Sky-Watcher) در ايران؛ شركت كانادايي اسكاي‌واچر، كه در سال 1999 تاسيس شد، اكنون يكي از بزرگ‌ترين توليدكنندگان ابزارهاي نجومي ازجمله تلسكوپ، دوربین دوچشمی مقر، سه‌پایه، سامانه‌های مجهز به جستجوگر خودکار، دوربین‌های تک‌چشمی و لوازم جانبی دیگر است.
سایت رسمي شركت اسكاي‌واچر (Sky-Watcher)

 

نمايندگي رسمي شركت (GSO (Guan Sheng Optical System
نمايندگي رسمي شركت (GSO (Guan Sheng Optical System در ايران؛ شركت تايواني که در تولید محصولات نجومی مرتبط با عکاسی نجومی و تلسکوپ‌های معروف ريچي-كرتين که از آینه‌های هذلولی ساخته می‌شود بسیار معروف است. این شرکت سازنده‌ی آینه‌های باکیفیت برای تلسکوپ‌های بازتابی با پایه‌های دابسونی است.
سایت رسمي شركت (GSO (Guan Sheng Optical System
 

شرکت دیجیتالیس (Digitalis)
شرکت دیجیتالیس (Digitalis) یکی از شناخته‌ترین شرکت‌های ساخت آسمان‌نما دیجیتال محسوب می‌شود. موسسه طبیعت آسمان تاکنون آسمان‌نماهای متعددی از این شرکت را در شهرهای مختلف ایران از جمله زنجان، اصفهان، نوشهر، تهران نصب و راه‌اندازی کرده است.

 

شركت ويليام ‌اپتيكز (William Optics)

شركت ويليام ‌اپتيكز (William Optics) یکی از موفق‌ترین شرکت‌های دنیا در زمینه‌ی تلسکوپ‌های شکستی آپوکروماتیک مختص عکاسان نجومی با کیفیت بسیار عالی است. این شرکت در مدت کوتاهی توانست علاقه‌مندان بسیاری در بین منجمان و عکاسان نجومی به دست آورد. ابزارهای باکیفیت، طراحی‌های زیبا این شرکت در زمینه تولید دوربین‌های دوچشمی و تک‌چشمی آپوکروماتیک و محصولات متنوع آن از نکات متمایز این شرکت به شمار می‌رود.
سایت رسمی شركت ويليام ‌اپتيكز (William Optics)

 

شرکت (See Coast)

شرکت (See Coast) نخستین بار در سال 1960 نخستین دوربین سکه را تولید کرد. دوربین‌های دوچشمی outdoor این شرکت در بسیاری مناظر دیدنی‌ترین نقاط دنیا از جمله آبشار نیاگارا، سواحل اقیانوس اطلس و کوهستان‌ آلپ و.... نصب شده است. آسمان طبیعت آسمان نیز مفتخر است دوربین‌های سکه‌ای مدل مارک III را در بالای برج میلاد تهران نصب کرده است.
سایت رسمی شرکت (See Coast)


محصولات خاص